Wydarzenia

ZAMAK MERCATOR dealerem elektrycznych japońskich wtryskarek TOYO

 

Z wielką przyjemnością możemy się Państwu przedstawić jako jedyny, autoryzowany dealer nowoczesnych japońskich wtryskarek elektrycznych marki TOYO w Polsce.

Bogate doświadczenie handlowe oraz znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, pozwoliło nam na poszerzenie naszej oferty o najnowszej generacji wtryskarki elektryczne. Japońska precyzja i siła, zminimalizowane koszty eksploatacji oraz higieniczna praca bez oleju sprawiają, że wtryskarki TOYO są najlepszym wyborem dla Klientów ceniących sobie jakość produktów, wygodę pracy i ekologię. Maszyny są niezwykle przyjazne w obsłudze, a instalacja przebiega bardzo sprawnie, co jest kluczowe przy planowaniu produkcji. Elektryczne napędy działają równolegle, zużywając przy tym o 60% mniej energii, a większa wydajność oraz także 10-krotnie większa powtarzalność, w porównaniu do wtryskarek hydraulicznych, powodują, że elektryczne wtryskarki TOYO stanowią aż 80% udziału w rynku producentów wtryskarek na Dalekim Wschodzie. Czas aby i Polska doceniła harmonię marki TOYO – siłę i zgodę z naturą. 

Ponad 20 lat doświadczenia handlowego sprawiło, że jesteśmy silnym, solidnym i godnym zaufania partnerem na rynku polskim, a także europejskim.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta poszerzona o nowoczesne wtryskarki elektryczne marki TOYO spotka się z Państwa zainteresowaniem. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym drogą e-mailową: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.lub drogą telefoniczną: 12 276 07 20