Wydarzenia

Webinarium: Premiera NX 1926 & Finansowanie 0%

Jako największy dystrybutor NX w Polsce firma CAMdivision od kilku lat uczestniczy w prestiżowym programie NX EAP (Early Adopter/Access Program). To specjalny program firmy SIEMENS Digital Industries Software – producenta NX – w którym testowane są nowe rozwiązania z obszaru CAx/PLM zanim trafią do użytkownika końcowego w zakresie nowych funkcjonalności i polskiej wersji.

Od kilku miesięcy jest intensywnie testowana wersja NX 1926 Series (następca NX 1899 wydanego w grudniu 2019 roku), którego premiera tuż, tuż… Tryb EAP zabrania nam jednak publikacji czegokolwiek na temat nowych funkcjonalności, więc niestety nie możemy się podzielić wiedzą na temat nowych fascynujących funkcjonalności w kolejnej wersji NX, ale…

  • Webinarium NX 1926 Release 24 czerwca godz. 9.00

Ponownie zapraszamy Państwa na przyszłotygodniowe webinarium poświęcone najnowszej wersji NX, na które można się zarejestrować na stronie: https://nxcadcamcae.clickmeeting.pl/premiera-nx-cax-1926-release/register

  • Finansowanie 0% z SIEMENS Finance.

Z okazji premiery nowej wersji NX wspólnie z firmą Siemens Finance przygotowaliśmy specjalną ofertę finansowania 0% na zakup oprogramowania. Nasz Partner poprzez platformę SimplyLoan umożliwia finansowanie całkowicie online, nawet w 15 minut, bez dodatkowych dokumentów. Wypełnienie wniosku trwa zaledwie 3 minuty, a decyzja kredytowa przyznawana jest automatycznie 24/7. O szczegółach będą Państwo mogli się dowiedzieć na webinarium.

  • Webinaria o NX Student Edition

Serię ostatnich webinariów o obecnej wersji NX, która posiada odpowiednik w postaci bezpłatnej NX Student Edition znajdą Państwo na stronie https://www.camdivision.pl/pl/uslugi/nx-student-edition. Ostatni z serii webinariów dotyczył tematyki projektowania form wtryskowych i druku kanałów konformalnych w NX Mold Design & NX Additive Manufacturing.

Komplet webinariów jest dostępny tutaj:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLMiq58g1v96srcyIqozrUcqa_9FaEz4wi

Link do https://youtu.be/JnAVc558ObM

  • Dlaczego CAMdivision?

CAMdivision jest największym partnerem handlowym SIEMENS Digital Industries Software w Polsce. W wdrożeniach specjalistycznych aplikacji typu NX CAM, NX Mold (formy wtryskowe), NX Progressive (tłoczniki), NX CAM Robotics (roboty frezujące i spawające), NX CMM (maszyny pomiarowe) posiadaponad ¾ % udziału w rynku pakietów SIEMENS.

Posiadamy też unikaln e wdrożenia pakietów NX Additive Manufacturing (techniki przyrostowe) w obszarze druku 3D metalu (NX CAM Multi-Axis Metal Deposition) i tworzyw sztucznych (NX CAM & HP MultiJet Fusion).