Wydarzenia

Nie samym CAD-em człowiek żyje...

Nie samym CAD-em człowiek żyje, dlatego CAMdivision zaprasza na bezpłatny... koncert Close'n'air 2020: Waiting for The Cure.

Z powodu pandemii odwołano wszystkie imprezy masowe, również tegoroczny Open’er Festival, podczas którego jako headliner 4 lipca miała zagrać legendarna grupa The Cure. Co więcej, miał to być jedyny festiwalowy koncert zespołu w Europie. Mimo to muzyka „Lekarstwa” zabrzmi w najbliższą w planowanym terminie!

Podczas niezwykłego koncertu online wybrzmi 12 legendarnych kawałków The Cure w wykonaniu polskiej formacji Mariage. W dniu i z okazji 40. urodzin Roberta Smitha w 1999 Mariage zagrało w jednym z polskich klubów wspaniały koncert. Grupa zrobi to również w najbliższą sobotę!

Nie będzie to koncert z domowego zacisza muzyków czy kameralnego studia, lecz wydarzenie online z pełnym, festiwalowym rozmachem. Pełnowymiarowa scena ustawiona na brzegu morza, wysokiej jakości nagłośnienie oraz oświetlenie. I klimat rodem z koncertów The Cure.

Bezpłatny koncert będzie streamingowany na żywo.

Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na profilu firmy CAMdivision w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/events/608191289823637/