Wydarzenia

Top Partner in Poland 2016!

Na dorocznej konferencji partnerów biznesowych firmy Siemens PLM Software z regionu EMEA: EPLS – EMEA Partner Leadership Summit 2017, która odbyła się w Bukareszcie w dniach 31.01-01.02 2017 CAMdivision otrzymało kolejne wyróżnienie: „Top Partner in Poland FY16”!

CAMdivision jest obecnie w Polsce największym partnerem handlowym SIEMENS PLM z najwyższym PLATYNOWYM statusem. W ciągu ostatnich 10 lat jako jedyna firma z Polski zdobyła już pięć europejskich wyróżnień Top EMEA… i dodatkowo 4 tytuły Top Partner in Poland!

Warto wspomnieć, iż rok temu zdobyli prestiżową nagrodę „Top European Partner for Product Manufacturing Software FY15”!

Nagrody te są efektem kolejnego roku najlepszej w Polsce sprzedaży rozwiązań NX CAD/CAM oraz dalszego rozwoju w kierunku wdrożeń w Europie. Od początku obrali kierunek na niełatwy rynek wdrożeń oprogramowania do projektowania form wtryskowych, tłoczników, programowania maszyn wieloosiowych CNC w czym NX – jako kompleksowe rozwiązanie – bardzo dobrze się sprawdza. Wdrożyli już też pierwsze w Polsce i Europie rozwiązania do programowania robotów frezujących – NX CAM Robotics.

Oprócz bibliotek FCPK Bytów do pakietu NX Mold Design wprowadzają obecnie nowe narzędzie tj. Rapid Mold – jest to zestaw ustawień startowych zoptymalizowanych pod firmy specjalizujące się w konstrukcji form wtryskowych.

Swojej działalności nie ograniczają tylko do wdrożeń. W lutym będzie dostępna nowa książka do NX CAM!

www.camdivision.pl