Wydarzenia

INNOFORM® - Circular economy – o tym się mówi

Gospodarka obiegu zamkniętego to temat, który nie schodzi z ust osób zawodowo związanych z przemysłem. Nie inaczej będzie podczas zbliżających się Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®, które w dniach 3-5 marca 2020 odbędą się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Circular economy nie jest pojęciem nowym, jednak w ostatnim czasie nabrało szczególnego znaczenia.

[...]

Opakowania do schrupania


Wciągnij się w EKO na Targach Packaging Innovations

[...]

Bezpłatny eBook NX CAD Synchronous

Firma CAMdivision udostępniła bezpłatnie udostępnić obszerne fragmenty kolejnej książki. Tegoroczna akcja promocyjna dotyczy „NX Synchronous Technology”, będącej częścią większej całości o NX CAD.

[...]

ZAMAK MERCATOR dealerem elektrycznych japońskich wtryskarek TOYO

 

Z wielką przyjemnością możemy się Państwu przedstawić jako jedyny, autoryzowany dealer nowoczesnych japońskich wtryskarek elektrycznych marki TOYO w Polsce.

[...]

CAMdivison największym partnerem SIEMENS Industry Software

Ponad 95% wdrożeń specjalistycznych aplikacji związanych bezpośrednio z ideą Industry 4.0 należy w Polsce do CAMdivison czyli pakietów NX Additive Manufacturing (techniki przyrostowe) w obszarze druku 3D metalu (NX CAM Multi-Axis Metal Deposition) i tworzyw sztucznych (NX CAM & HP MultiJet Fusion), NX Mold (formy wtryskowe), NX Progressive (tłoczniki) oraz oprogramowania NX CAM Robotics (roboty frezujące i spawające) i  NX CMM (maszyny pomiarowe).

[...]