Wydarzenia

5 Konferencja dla Narzędziowni TOOL-SHOP


Już po raz piaty zapraszamy na TOOP-SHOP największą w Polsce Konferencję dla Narzędziowni, która w tym roku odbędzie się 28 i 29 września w Częstochowie w Hotelu Arche.. Celem Konferencji TOOL-SHOP jest stworzenie dedykowanego wydarzenia dla narzędziowni w Polsce - unikalnego forum wymiany opinii i doświadczeń, które wytyczy kierunki dyskusji na temat tej branży w Polsce, a także miejsca spotkań branży narzędziowej z potencjalnymi klientami.

[...]

Automotive Production Support 2017 - relacja


W czasach dużej konkurencji rynkowej, wysokich oczekiwań klientów i presji terminów sprawnie działająca produkcja wymaga ciągłego i skutecznego wsparcia. Wsparcie to otrzymuje w postaci nowoczesnych, zaawansowanych technologii, które pozwalają na optymalizację i integrację wielu skomplikowanych procesów oraz ludzi posiadających wiedzę jak te rozwiązania wdrożyć.

[...]

Webinar o NX CAM 11.0


Kolejne spotkania z rozwiązaniami opartymi o NX CAD/CAM/CAE!

[...]

Top Partner in Poland 2016!

Na dorocznej konferencji partnerów biznesowych firmy Siemens PLM Software z regionu EMEA: EPLS – EMEA Partner Leadership Summit 2017, która odbyła się w Bukareszcie w dniach 31.01-01.02 2017 CAMdivision otrzymało kolejne wyróżnienie: „Top Partner in Poland FY16”!

[...]