Wydarzenia

CAMdivision największym i jedynym Platynowym partnerem SDIS w Polsce i CEE FY2021!

W ostatnim tygodniu października odbyło się spotkanie SIEMENS Digital Industries Software (SDIS) podsumowujące rok finansowy 2020.

[...]

Chem-Trend prezentuje system powłok do preform PCS

Chem-Trend prezentuje system powłok do preform PCS (Preform Coating System) umożliwiający ulepszoną obsługę preform PET.

•    Precyzyjne natryskiwanie powłok bezpośrednio po procesie formowania wtryskowego zapewniające najwyższe bezpieczeństwo i wydajność
•    Projekt opracowany przez Bonino Group we współpracy z Chem-Trend i Steidle
•    PCS gwarantuje równomierną i bezpieczną powłokę przy użyciu środka Lusin® Lub O 32 F firmy Chem-Trend

[...]

Taiwan Excellence Plastic & Rubber Machinery Online Press Conference 2020

 

Globalna produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych nieustannie rośnie ze względu na wzrost popytu na samochody, elektronikę użytkową, artykuły medyczne, opakowania i wiele innych. To z kolei napędza popyt na maszyny. Tajwańskie maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy cieszą się międzynarodową renomą, a według Tajwańskiego Stowarzyszenia Przemysłu Maszynowego (TAMI) ich eksport zajmuje szóste miejsce na świecie. To stawia Tajwan w gronie światowych liderów zaopatrujących producentów w powiązanych branżach.

[...]

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RENEX Soldering Championship 2020

RENEX Group nawiązała współpracę partnerską z PTAK Warsaw Expo, w ramach której PIĄTA EDYCJA MISTRZOSTW POLSKI W LUTOWANIU - RSC 2020 zostanie zorganizowana wspólnie z targami Warsaw Industry Week w Nadarzynie w dniach 3-5 listopada 2020.

[...]

Zasady bezpieczeństwa na terenie Targów Kielce

W trosce o bezpieczeństwo naszych gości i pracowników, na terenie kieleckiego ośrodka wystawienniczego wprowadzono poniższe zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas organizacji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL – 6-8 października.

[...]

Centrum laboratoryjne Corona i Plasma - Poprawa produktywności i opracowanie nowych produktów

Obróbka powierzchni przeszła długą drogę przez 70 lat, odkąd Verner Eisby, założyciel Vetaphone, wynalazł i rozwinął technikę znaną obecnie na całym świecie jako koronowanie. Popyt na rynku doprowadził do ewolucji nowych farb, lakierów i podłoży, obróbka powierzchni została udoskonalona i lepiej dostosowana do dzisiejszych złożonych wymagań rynku, na którym stale rośnie popyt na opakowania z nadrukiem na folii i filmach.

[...]

Webinarium: Premiera NX 1926 & Finansowanie 0%

Jako największy dystrybutor NX w Polsce firma CAMdivision od kilku lat uczestniczy w prestiżowym programie NX EAP (Early Adopter/Access Program). To specjalny program firmy SIEMENS Digital Industries Software – producenta NX – w którym testowane są nowe rozwiązania z obszaru CAx/PLM zanim trafią do użytkownika końcowego w zakresie nowych funkcjonalności i polskiej wersji.

[...]

Polimery Police z partnerami finansowymi projektu

Coraz bliżej podpisania umów na finansowanie projektu.

Zarząd Grupy Azoty Polyolefins S.A. („Spółka”) podpisał listy mandatowe (commitment letters) z polskimi i międzynarodowymi instytucjami finansowymi potwierdzające złożenie ofert finansowania dłużnego dla projektu „Polimery Police”.

[...]